Pytania i odpowiedzi – Szóstka

Pytania i odpowiedzi

Jak wygląda lekcja na żywo online?

Uczniowie i nauczyciel łączą się za pośrednictwem internetowej platformy komunikacyjnej Zoom. Uczestnicy spotkania mogą ze sobą rozmawiać i widzą się. Uczniowie mają dostęp do materiałów dydaktycznych online, udostępnianych przez nauczyciela.

Co jest potrzebne do uczestnictwa w zajęciach?

Aby uczestniczyć w zajęciach, potrzebny jest komputer lub tablet wyposażony w mikrofon, głośniki i kamerę oraz stabilne łącze internetowe. Nie rekomendujemy łączenia się za pośrednictwem smartfonu, gdyż mały ekran utrudni korzystanie z materiałów dydaktycznych.

Ile kosztują zajęcia?

Kursy dla klas 4-6 kosztują 2190 zł w przypadku płatności z góry. Można też płacić w 10 równych ratach w wysokości 220zł. W przypadku klas 7-8 kurs kosztuje 2 390 zł w przypadku płatności jednorazowej albo 10 rat po 240 zł. Jeśli uczeń dołącza po rozpoczęciu kursu, odliczamy od ceny koszt zajęć, które już się odbyły.

Czy można zrezygnować z zajęć w trakcie trwania kursu?

Oczywiście. W ciągu pierwszych 14 dni od rozpoczęcia zajęć masz możliwość bez żadnych kosztów zrezygnować z kursu, jeśli nasze lekcje nie będą odpowiadać Twojemu dziecku. W późniejszym terminie, umowę na kurs można w dowolnym momencie wypowiedzieć z 30-dniowym terminem wypowiedzenia. W takiej sytuacji zwracamy ewentualną nadpłatę za lekcje, w których uczeń już nie weźmie udziału.

Moje dziecko ma trudności z matematyką. Jak Szóstka może nam pomóc?

Dla wszystkich dzieci, które potrzebują pomocy i wsparcia w szkolnej nauce matematyki, proponujemy program podstawowy, oparty na szkolnej podstawie programowej.

Czy Szóstka oferuje zajęcia dla dzieci szczególnie zainteresowanych matematyką?

Dla uczniów szczególnie uzdolnionych matematycznie proponujemy program zaawansowany. Program zaawansowany to zadania o większym stopniu trudności niż w szkole, ale również dodatkowe tematy, wprowadzane w szkole w starszych klasach lub dopiero w szkole średniej. Zapisy do programu zaawansowanego poprzedza bezpłatna kwalifikacja wstępna.

Jak wygląda kwalifikacja do programu zaawansowanego?

Uczeń podczas około 40-minutowego spotkania online rozwiązuje samodzielnie zestaw zadań sprawdzających umiejętności matematyczne. Kwalifikacja wstępna nie dotyczy poziomu podstawowego.