fbpx

O nas

Matematyka online - nowe możliwości

Nauczanie online nie jest prostym przeniesieniem nauki z klasy do internetu. Metody stosowane w tradycyjnym nauczaniu tracą na skuteczności, jeśli próbuje się je stosować w lekcjach przez internet. W zamian za to internet daje nam wachlarz nowych, atrakcyjnych dla młodego człowieka metod nauczania.

Dostępne przez internet technologie umożliwiają na przekonującą i atrakcyjną wizualizację pojęć matematycznych. To bardzo ułatwia uczniowi ich zrozumienie i wyrabia "matematyczną intuicję", dzięki której uczeń płynnie porusza się w świecie matematyki.

To ważne, kto będzie uczyć Twoje dziecko

W "Szóstce" rozumiemy jakie możliwości wzbogacenia procesu dydaktycznego niesie internet i umiemy się nimi posługiwać. Nasi uczniowie korzystają z zadań interaktywnych, na których mogą dopasowywać elementy, uzupełniać brakujące części rozwiązania, układać matematyczne puzzle albo pokonywać labirynt matematycznych zagadek!

Nauczanie online wymaga od nauczyciela wysokich kwalifikacji. W naszym zespole pracują wyłącznie profesjonalni nauczyciele matematyki, posiadający niezbędne przygotowanie dydaktyczne oraz uprawnienia do nauczania. Wszyscy posiadają praktyczne doświadczenie w prowadzeniu lekcji zdalnych. W klasach ósmych zajęcia prowadzą nauczyciele będący egzaminatorami w egzaminach ósmoklasisty. Wiedzą, na co zwrócić uwagę, aby dobrze przygotować naszych uczniów do egzaminu.

Nasi nauczyciele potrafią nawiązać dobry kontakt z uczniem, a małe grupy gwarantują, że każdemu można poświęcić odpowiedni czas.

Nasz zespół

Gabriela Parka

absolwentka studiów matematycznych II stopnia na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Od 2019 roku pracuje jako nauczyciel matematyki - zarówno online jak i stacjonarnie - w krakowskich szkołach podstawowych i prywatnych instytucjach edukacyjnych.

Elżbieta Pójanowicz

Absolwentka studiów magisterskich z chemii na Uniwersytecie w Białymstoku oraz studiów podyplomowych z matematyki na Uniwersytecie Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie. Posiada kilkuletnie doświadczenie jako nauczyciel matematyki i chemii w szkole podstawowej, technikum i liceum. Z Szóstką jest związana od początku jej istnienia jako nauczyciel w klasach 4-7. Dzięki jej pracy wielu uczniów zyskało pewność siebie, a niektórzy okazali się prawdziwymi matematycznymi talentami.

Katarzyna Adamska-Fryz

ukończyła studia informatyczne na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Pracowała jako tester oprogramowania, programista a następnie ponad 10 lat jako kierownik projektów IT. Od roku 2019 prowadzi własną firmę, w ramach której realizuje projekt edukacyjny Szkoła Matematyki Szóstka.