fbpx

Zajęcia wakacyjne

Co zyskasz?

1️⃣ Przypomnienie wiadomości: Przez lato można łatwo zapomnieć zawiłości matematyki. Nasze zajęcia pomogą Ci odświeżyć Twoją wiedzę i przypomnieć wszystkie ważne zagadnienia.
2️⃣ Elastyczny harmonogram: Nie ma potrzeby rezygnować z wakacyjnych przyjemności! Nasze zajęcia są online, dzięki czemu możesz uczestniczyć z dowolnego miejsca.
3️⃣ Wykwalifikowani nauczyciele: Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli matematyki, którzy sprawią, że nauka będzie ciekawa i interaktywna. Otrzymasz również indywidualne wsparcie i odpowiedzi na Twoje pytania.
4️⃣ Przygotowanie na nowy rok szkolny: Z naszymi wakacyjnymi zajęciami z matematyki, będziesz gotowy do rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Zbudujesz mocne podstawy i zyskasz pewność siebie w rozwiązywaniu zadań matematycznych.

Lekcje indywidualne

Lekcje indywidualne prowadzone są od poniedziałku do piątku w godzinach 16-18. Dokładne terminy i program zajęć ustalamy indywidualnie z osobami chętnymi.

Cena zajęć indywidualnych to 120 zł za 60 minut.

Zajęcia w grupach

Grupy liczą od 3 do 5 osób. Uczniowie są przydzielani do grup w zależności od tego, w której klasie rozpoczną naukę we wrześniu.

Koszt kursu ( 6 spotkań x 60 minut) wynosi 320 zł

Formularz zgłoszeniowy

    Dane ucznia
    Wybierz zajęcia  
     do przypomnień sms o lekcjach (pole nieobowiązkowe)